Nasza firma jest kompleksową, zorientowaną na klienta, hurtownią PV, która koncentruje się na dystrybucji paneli słonecznych i osprzętu.

Firma Morax istnieje od 1989 roku.

Oferujemy naszym klientom sprzęt agd, armaturę oraz oświetlenie. Od 2020 roku rozszerzyliśmy działalność o sprzedaż systemów fotowoltaicznych PV. Wspieramy instalatorów naszą wiedzą i profesjonalnym podejściem oraz technologią. 

 

Jesteśmy po to, aby pozytywnie wpływać na środowisko i społeczeństwo jako całość. Osiągamy to poprzez dostarczanie wyjątkowych produktów i usług związanych z energią słoneczną, które spełniają specyficzne potrzeby klientów, pracowników i partnerów.

Po pierwsze, jesteśmy przyjazną dla środowiska firmą zajmującą się odnawialnymi źródłami energii, oferującą szeroki wachlarz technologii, produktów i rozwiązań dla naszych klientów na całym świecie! Łączymy moc systemów i technologii zaprojektowanych przez nasz zespół naukowców i inżynierów. Cały czas korzystamy z najbardziej zaawansowanych dostępnych technologii, dzięki czemu możemy realizować bardziej stabilne i wydajne projekty energetyczne.

Nasze panele słoneczne konsekwentnie dostarczają więcej energii i długoterminowy spokój ducha dzięki systemom słonecznym. Rozumiemy, że jedynym sposobem, w jaki się rozwijamy, jest pomoc w rozwoju, więc poświęcamy czas na słuchanie, zrozumienie biznesu i polecanie energooszczędnych rozwiązań, które naprawdę pasują i naprawdę działają!